Powrót do listy

Ubiegłoroczny upał odczuwalny w naszych domach miał pozostać już tylko wspomnieniem? I pozostanie. Nie musisz zmieniać swoich planów związanych z montażem klimatyzacji. Instalatorzy jednostek MDV gwarantują w czasie pandemii bezpieczeństwo podczas pracy zachowując zasady oparte na zaleceniach Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Maseczki, rękawiczki i środki dezynfekcyjne stały się ich niezbędnymi narzędziami w pracy. Bezpośredni kontakt z klientem również uległ zmianie poprzez zachowanie odpowiedniej odległości. Zadbaj o komfort w pomieszczeniu i zamawiaj klimatyzację bez obaw. 

Wszelkie środki ostrożności przestrzegają również serwisanci. Należy podkreślić, że systematyczne przeglądy urządzeń zapewniają odpowiednią jakość wytwarzanego powietrza, cichą pracę i właściwą wydajność pracy urządzenia. Wizyty serwisantów są niezbędne, by utrzymać gwarancję 66 miesięcy.

MDV to również lepsza jakość powietrza. Te intuicyjne jednostki, które oprócz wielu niezawodnych funkcji, jak nawiew 3D, kompensacja temperatury, czy inteligenta modulacja prędkości obrotowej wentylatora, dbają o nasze zdrowie. MDV ma w swojej ofercie różnorodne filtry: wysokiej gęstości, z jonami srebra, katalityczne, wielofunkcyjne, ale też funkcję „świeże powietrze”. Dodatkowo, już niebawem w sprzedaży filtr BIO HEPA opcjonalnie do wszystkich urządzeń ściennych.

Bądź z nami na Facebooku oraz LinkedIn i śledź na bieżąco nasze działania pod hasłem AKCJA BEZPIECZNA KLIMATYZACJA