Aircon Sp. z o.o. świadczy usługi na rynku krajowym już od 1999 roku. Podstawową działalnością naszej firmy jest import urządzeń klimatyzacyjnych marki MDV, której od 2004 roku jesteśmy Generalnym Przedstawicielem w Polsce.


Od początku istnienia firmy, naszą podstawową gałęzią działalności jest import szerokiej gamy urządzeń klimatyzacyjnych, od popularnych splitów ściennych, poprzez urządzenia kanałowe, kasetonowe i podstropowe, urządzenia typu multisplit w wersji on-off i inwerter skończywszy na rozbudowanych systemach ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego VRF typu MDV-D.


W 2015 roku przyszedł czas na zmiany w identyfikacji wizualnej naszej firmy. Przede wszystkim odświeżyliśmy nasze logo:

logo
Nowe logo nawiązuje kolorystycznie i wizualnie do poprzedniej wersji, ale dzięki modyfikacjom nabrało nowego, nowoczesnego i profesjonalnego charakteru. Granatowy napis „aircon” uzupełnia charakterystyczna czerwony punkt w literze „o”. W ten sposób komunikujemy Państwu trafność rozwiązań, jakie może zaoferować firma Aircon („strzał w dziesiątkę”), a także funkcję grzania, którą wraz z chłodzeniem posiadają sprzedawane przez nas urządzenia.

Nowe logo Aircon wyraża naszą misję i pozycję:
-nowoczesność
-dynamizm
-trafność rozwiązań,
-100-procentowe zaangażowanie w świat rozwiązań HVAC

Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki MDV!